Dawid Ozdoba w GermAnglo

Drodzy Czytelnicy!

Być może przeszło Wam przez myśl, że z okazji zbliżającej się dziewiątej rocznicy mojej germanglistycznej przygody (tak!!!! Urodziny GermAnglo wypadają dokładnie dnia  01.12.16 r.)  urządzam  jakąś  imprezę z udziałem najfajniejszego tancerza pod słońcem i , jak się okazało, zarazem  pana inżyniera- Dawida Ozdoby. Niestety jest to fałszywy trop :).   Dzięki uprzejmości wydawnictwa Edipresse Polska SA, miałam natomiast okazję dowiedzieć się czegoś więcej o tej barwnej postaci. Kilka dni temu otrzymałam książkę pt. ” Wieczór Panieński  -Cała Prawda”, za którą  serdecznie dziękuję.

 

dawid

Tytuł : Wieczór Panieński- Cała Prawda (…)

Autorzy: Anna Bogusławska, Dawid Ozdoba

Wydawnictwo: Edipresse Polska SA, strona internetowa: www.edipresse.pl

Cała prawda…o moim nastawieniu do nietuzinkowych osób, których (lub o których) książki opisuję na swoim blogu.

Od zawsze interesują mnie ludzie, którzy mają w sobie wystarczająco odwagi i samozaparcia, by wybić się z tłumu, pokazać światu to, w czym są naprawdę dobrzy i odnieść sukces. Nie jest to jednak równoznaczne z tym, że ślepo pochwalam i promuję absolutnie wszystko, co takie osoby robią w swoim życiu. Nie chciałabym, żebyście mieli co do tego jakiekolwiek wątpliwości 🙂

Oto jak postrzegam Dawida po przeczytaniu książki…

Praca tancerza kojarzy się większości z nas przede wszystkim z dobrą zabawą i przyjemnie zarabianymi pieniędzmi. Często nie zdajemy sobie jednak sprawy z tego, ile wysiłku taki człowiek wkłada  w każdy swój występ, i  jak istotną rolę odgrywa w tym wszystkim jego silna osobowość oraz determinacja. Po przeczytaniu wspomnianej książki nie mam już żadnych wątpliwości, że Dawid to niezwykle twardy facet, który głęboko wierzy w to, że jest w stanie spełnić niemal wszystkie swoje marzenia. Mimo wielu rozczarowań, braku lojalności ze strony niektórych osób ze swojego otoczenia, którym za szybko  zaufał, nigdy się nie poddał i podbija serca coraz większej ilości fanek. Każdy występ traktuje bardzo poważne i dokłada wszelkich starań, by na zawsze utkwił w pamięci publiczności. Nie zachowuje się przy tym jak niedostępna gwiazda, lecz bardzo chętnie rozmawia z uczestniczkami imprez i, co ciekawe, bywa nawet ich powiernikiem i doradcą. Myślę, że jest to bardzo inteligentny mężczyzna, który prawdopodobnie  świetnie odnajdzie się  każdej sytuacji. Jego kolejnym wielkim marzeniem jest osiągnięcie pełni  szczęścia także w swoim życiu prywatnym. Ma nadzieję, że spotka na swojej drodze tą wyśnioną drugą połówkę, z którą zamieszka kiedyś w domku nad oceanem.

Polecam tę książkę wszystkim pełnoletnim czytelniczkom mojego bloga, które chciałaby dowiedzieć się czegoś więcej na temat blasków i cieni pracy tego niesamowitego tancerza.

Serdecznie pozdrawiam Dawida Ozdobę i życzę kolejnych sukcesów w życiu zawodowym oraz prywatnym.

Katarzyna Kmieć-Krzewniak